Mogu li slatkiši ozbiljno narušiti naše zdravlje?
Pravilno uživanje u omiljenoj poslastici nebi trebalo da predstavlja nikakvu lošu stavku u našoj ishrani, pa ipak, neretko pređemo na onu drugu, „mračnu stranu folije“ gde nakon omiljenog slatkiša ostane –iscrpljen i gojazan organizam. Continue Reading